Raidījuma vadītājs

JĀNIS OZOLS
  • diriģents, Stokholmas karaliskās mūzikas akadēmijas students, kādreiz populārās grupas Cosmos dalībnieks
  • gastronomijas blogeris

„Man šķiet, ka mūzika un labs ēdiens ir viena no lielākajām baudām, ko cilvēks var sniegt un arī saņemt. Jau ilgāku laiku vēroju, kā attīstās kordiriģenta Jāņa Ozola kulinārais blogs. Man šķiet lieliski, ka viens cilvēks spēj augstā līmenī apvienot divas tik brīnišķīgas lietas kā ēdiens un mūzika. Un, saņemot piedāvājumu veidot kulinārijas raidījumu, kura pamatideja ir mīlestība pret ēdienu, kas gatavots no Latvijā audzētiem augļiem un dārzeņiem, izmantojot vietējos produktus, kādi ir pieejami Rīgas Centrāltirgū, nešaubīgi zināju, ka šis raidījums jāvada Jānim Ozolam,” dažos vārdos raidījuma ”Garšīgi dzīvojam” producente Ilze Ūdre skaidro savu izvēli.

Savā kulinārijas blogā raidījuma vadītājs Jānis Ozols raksta: “Gadījies tā, ka bez aktīvas esības mūzikas dzīvē un aktualitāšu virpulī, man ir kāda ļoti svarīga aizraušanās. Esmu gardēdis! Man patīk ēst restorānos, kafejnīcās, bet bieži man sagādā lielu baudu ēšana mājās un ēdiena pagatavošana.

Cilvēkus var iedalīt divās kategorijās: ”Ēd, lai dzīvotu!” vai ”Dzīvo, lai ēstu!” Mani noteikti varam pieskaitīt tiem otrajiem.”

Lasi vairāk intervijā: “Diriģents un raidījuma “Garšīgi dzīvojam” vadītājs iepērkas Centrāltirgū”

FacebookPinterestWhatsAppEmailPrintFriendlyDalīties