Labs ēdiens labiem draugiem

Piedāvājam smelties iedvesmu jauniem garšu meklējumiem un papildināt savus recepšu krājumus ar pavāra un „Rīga TV 24” raidījumu „Tirgus ziņas” un „Labs ēdiens labiem draugiem” vadītāja BBoss receptēm.
bboss ieperkas
„Labs ēdiens labiem draugiem” ir kulinārijas raidījums, kurā katru darba dienu tiek gatavotas gardas, veselīgas un „maciņam draudzīgas” receptes. Maltīšu pagatavošanai nepieciešamos produktus BBoss bieži iegādājas Rīgas Centrāltirgū.

BBoss stāsta: „Tirgū vienmēr ir kāds zemnieks, kurš izaudzējis, piemēram, interesantas šķirnes tomātus vai dažādus mazāk populārus garšaugus. Bet pats galvenais – tirgū, atšķirībā no lielveikaliem, ir tiešais kontakts ar zemnieku. Tu vari uzzināt, kur audzis dārzenis vai lopiņš, paprasīt padomu par dažādu vēl ne tik labi pazīstamu produktu pagatavošanu.”

BBoss jeb īstajā vārdā Rūdolfs Kalniņš savu dzīvi bez ēdiena nemaz nespētu iedomāties! Tāpat kā kaķim Garfildam, viņa mīļākais ēdiens ir Lazanja un, kamēr citi puikas skatījās multfilmas, BBoss jau darbojās ap kastroļiem un centās pagatavot gardus ēdienus sev un draugiem.

Pusaudžu gados BBoss bija īsts atklājējs – viņam nepietika vien ar ēdiena gatavošanu, tāpēc viņš nolēma kļūt par biologu. Domāts – darīts! Pēc pāris gadiem intensīvām mācībām un darba, biologs BBoss tomēr nolēma atkal klausīt savai sirds balsij un pilnībā atgriezties pie ēst gatavošanas.

PrintEmailFacebookTwitterLinkedInGoogle+PinterestPocket