Vadība

AS „Rīgas Centrāltirgus” ir 100 % Rīgas pašvaldībai piederoša akciju sabiedrība.

AS „RĪGAS CENTRĀLTIRGUS” VADĪBA

Artis Druvinieks
Valdes priekšsēdētājs
Pilnvaru termiņš no 07.09.2017. līdz 06.09.2022.
A.Druvinieks AS “Rīgas Centrāltirgū” strādā kopš 2017. gada un viņa pārraudzībā ir Finanšu nodaļa, Apsaimniekošanas nodaļa, Tehniskā nodaļa, Iekšējās drošības dienests, Iepirkuma daļa un Attīstības projektu vadītājs.
A.Druvinieks ir studējis Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, kur ieguvis jurista kvalifikāciju. Iepriekšējā darba pieredze saistīta ar uzņēmumu SIA “L-Ekspresis”, kur strādājis par biznesa attīstības direktoru un valdes locekli.

Valdis Karnītis
Valdes loceklis
Pilnvaru termiņš no 09.01.2020. līdz 08.01.2025.
V.Karnītis AS “Rīgas Centrāltirgus” strādā kopš 1996.gada. Pašreiz V.Karnīša pārraudzībā ir Tirdzniecības organizēšanas nodaļa, Sanitārās uzraudzības daļas un Transporta kontroles daļas darbība.
V.Karnītis ieguvis ekonomista izglītību Latvijas Valsts universitātē Finanšu un Tirdzniecības fakultātē “Finanšu un kredītu” studiju programmā. V.Karnītis iepriekš strādājis par revidentu LKCS “Turība”, kā arī vairākus gadus pildījis Rīgas centrāltirgus direktora pienākumus.

Kaspars Zauls
Valdes loceklis
Pilnvaru termiņš no 06.09.2016. līdz 05.09.2021.
K.Zauls AS “Rīgas Centrāltirgus” strādā kopš 2016. gada un pārrauga Administratīvo nodaļu, Informātikas, Personāla, Mārketinga un Komunikācijas daļas, kā arī Juridiskās daļas darbību.
K.Zauls studējis LU Ekonomikas un vadības fakultātē, kur ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu “Finanšu un kredītu” studiju programmā, kā arī Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas institūtā, kur ieguvis maģistra grādu “Pedagoģijas zinātnē”.
Pēdējā profesionālā K.Zaula darba pieredze saistīta ar valdes priekšsēdētāja amata pienākumiem SIA “Biroju centrs Ezerparks”.

 

FacebookPinterestWhatsAppEmailPrintFriendlyDalīties