17 Dec 2015

Rīgas Centrāltirgus aicina kopīgi ieskandināt Ziemassvētkus

Nav komentāru

Trešdien, 23. decembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljonā notiks Ziemassvētku ieskaņas pasākums, kura laikā ikviens varēs paša rokām radīt īpašas dāvanas un svētku rotājumus, smelties idejas svētku mielastam, iet rotaļās ar Sniegbaltīti un izbaudīt muzikālus priekšnesumus!

RPAS “Rīgas Centrāltirgus” vārdā Anatolijs Abramovs saka: “Gaidot svētkus mēs visi domājam kā iepriecināt un ielīksmot savus mīļos. Tādēļ Rīgas Centrāltirgus decembrī pārtop par īstu svētku darbnīcu – tirgotāji sarūpē labākos gardumus bagātīgam svētku mielastam, skaistākās eglītes mājas rotāšanai un mīļākās dāvanas svētku noskaņai. Savukārt mēs, Rīgas Centrāltirgus administrācija, ik gadu dāvājam apmeklētājiem un tirgotājiem sirsnīgu un siltu svētku ieskaņas pasākumu, lai pēc Centrāltirgus apmeklējuma ikviens mājupceļā dotos gandarīts, līksmi noskaņots un smēlies jaunas idejas svētkiem.”

RCT_221214-48

Visa pasākuma laikā darbosies radošās darbnīcas. Rotājumu darbnīcā ikviens varēs izgatavot tradicionālo latviešu eglīšu rotājumu – puzuru un izdekorēt eglīti sakņu paviljonā vai savās mājās. Piparkūku glazēšanas darbnīcā lieli un mazi varēs radīt savu īpašo piparkūku cilvēciņu. Turpat sakņu paviljonā varēs apgleznot traukus vai apdrukāt auduma maisiņus, kā arī izgatavot unikālus foto rāmīšus, kas var kļūt par īpaši sirsnīgu dāvanu kādam tuviniekam. Savukārt svētku masku ballēm sagatavoties varēsiet masku darināšanas radošajā darbnīcā. Turklāt čaklie rūķi palīdzēs iesaiņot gan pašu darinātās, gan Centrāltirgū iegādātās dāvanas.

Neatkārtojamas un ar mīlestību darinātas dāvanas varēsiet iegādāties arī tradicionālajā amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku tirdziņā, kas notiks 22. un 23.decembrī Rīgas Centrāltirgus Nēģu ielas laukumā.

Iedvesmu svētku mielastam sniegs Ventspils Tehnikuma jaunie pavāri, kas ne vien cienās apmeklētājus, bet arī labprāt dalīsies ar padomiem un recepšu noslēpumiem, lai Ziemassvētku vakaru jūs sagaidītu pie gardi klāta galda. Savukārt veselīga uztura entuziasts Kārlis Birmanis apmeklētājus sasildīs ar siltu dzērienu, kā arī dalīsies ar idejām veselīgu un vitamīniem bagātu dzērienu pagatavošanai.

Par muzikālo noskaņu sakņu paviljonā rūpēsies virtuozais ģitārists Rihards Lībietis, un gaidāmi arī citi muzikāli priekšnesumi.

Pasākumu vadīs un par publikas iesaistīšanu rūpēsies pati Sniegbaltīte. Bērnus sveiks arī Rīgas Centrāltirgus jautrie talismani Groziņš un Turziņa. Visas aktivitātes pasākumu laikā būs bez maksas. Laipni aicinām pozitīvā gaisotnē sarūpēt svētku mielastu un sirsnīgas dāvanas, kā arī iesaistīties radošās un aizraujošās aktivitātēs!

Izgaršosim katru dienu un visus gadalaikus kopā – Rīgas Centrāltirgus!

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sīkdatņu iestatījumi
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Pieņemt sīkdatnes
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Apstiprināt sīkdatnes