25 Mai 2017

1.jūnijā par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai Rīgas Centrāltirgū – “Jautrā veselības ballīte”

Nav komentāru

Ceturtdien, 1.jūnijā no plkst. 11:00 līdz 14:00 Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums  – “Jautrā veselības ballīte”.

AS “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs aicina: “Esiet laipni gaidīti Rīgas Centrāltirgus Bērnu dienā. Tā būs krāsaina, atraktīva, aizraujošiem notikumiem bagāta diena, kurā uzsvars tiks likts uz sportiski izklaidējošām atrakcijām un veselīgu produktu ieviešanas veicināšanu bērnu ēdienkartē!”

Jau no plkst.11:00 Nēģu laukumā Jūs izklaidēs amizantie Rīgas Centrāltirgus talismani  – Groziņš un Turziņa, kā arī atraktīvais pasākuma vadītājs Rihards Sniegs, kas palīdzēs atraisīties un aicinās piedalīties dažādās sportiskās lielformāta spēlēs.

Radošajās darbnīcās ikvienam būs iespēja iesaistīties interesantās nodarbēs – kreklu apgleznošanā, individuālas kokteiļu krūzītes sagatavošanā, receptes rakstīšanā. Tāpat darbosies sejas apgleznošanas un hennas tetovējumu meistari.

Savukārt Rīgas Centrāltirgus draugs – šefpavārs Juris Latišenoks “Veselīga uztura skoliņā” jūs cienās ar gardiem vitamīnu kokteiļiem no sezonas ogām un dārzeņiem. Neizpaliks arī veselīgi kārumi.

Ņemot vērā labās atsauksmes un lielo apmeklētāju interesi, arī šogad ikvienam apmeklētājam būs iespēja nofotografēties un mājiniekiem kā suvenīru aiznest momentfoto.

Visas aktivitātes, radošās darbnīcas un degustācijas interesentiem būs pieejamas bez maksas.

Aicinām vasaras brīvlaiku iesākt jautri un aktīvi, dāvājot sev un bērniem pozitīvas emocijas un atraktīvas, izglītojošas brīvā laika pavadīšanas iespējas!

Uz tikšanos krāsainākajā vietā pilsētā – Rīgas Centrāltirgū!

72090_RCT_Bērnu dienas plakats 2017 sports

PrintEmailFacebookTwitterLinkedInGoogle+PinterestPocket
[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *