10 Aug 2018

Rīgas svētku pasākums Centrāltirgū

Nav komentāru

Šī gada 18.augustā no plkst. 11.00 līdz 16.00 Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Rīgas svētkiem veltīts pasākums. Tirgus apmeklētāji savu radošumu varēs apliecināt vairākās radošajās darbnīcās, darinot produktus tekstilā, gatavojot individualizētus auduma iepirkumu maisiņus, kā arī apgleznojot burciņas ziemas gardumu konservēšanai.


Par muzikālo noformējumu un patīkamu atmosfēru parūpēsies akordeonists Arkādijs Zimovs. Klausītājiem būs iespēja baudīt Daigas Petkevičas un Normunda Jakušonoka skanīgo duetu, kurš klausītājus priecēs ar tautā iemīļotām latviešu komponistu dziesmām. Par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies pasākuma vadītājs Normunds Bērzs.

Blakus radošajām darbnīcām darbosies “Grilētāju Brālība”, kura tirgus apmeklētājiem piedāvās iespēju vērot grilēšanas un BBQ entuziastu komandu sacensības. Savukārt “Grila skolā” bērni un jaunieši varēs pagatavot burgerus profesionāļu uzraudzībā, kā arī pēc tam tos notiesāt. “Grilētāju Brālības” pārstāvji interesentus iepazīstinās ar jaunāko grilēšanas un BBQ tehniku un aprīkojumu, kā arī dos padomus, kas noteikti noderēs jau nākamajās grilēšanas reizēs!

RCT_plakats Rigas svetki-14-1

Uz tikšanos krāsainākajā vietā pilsētā – Rīgas Centrāltirgū!

FacebookPinterestWhatsAppEmailPrintFriendlyDalīties
[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *