04 Apr 2018

Tirgotāji aicināti pieteikties Rīgas Zivju svētkiem

Nav komentāru

14.aprīlī Rīgas Centrāltirgus sadarbībā Live Rīga un Riga.lv Centrāltirgus Nēģu ielas laukumā rīkos tematisko pasākumu “Rīgas Zivju svētkus”, kura ietvaros notiks dažādas izklaidējošas aktivitātes un tirdzniecība ar zivju un jūras produktiem. Pasākuma mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz Latvijas zivjrūpnieku un uzņēmēju plašo zivju un jūras produktu klāstu un to gastronomiskajām iespējām.

Šoreiz jo sevišķi aicināti pieteikties “Rīgas Zivju svētku” tirdzniecībai tieši tie pārtikas tirgotāji, kas piedāvā zivju un jūras produktu pārtikas preces – kūpinātas zivis, konservus un delikateses, kā arī amatnieki, kas gatavo un tirgo dažādus zivju apstrādei un pagatavošanai noderīgus rīkus, piemēram, koka dēlīšus, zvīņu tīrāmos un zivju filējamos nažus, specializētus pagarinātus zivju servējamos traukus, dvieļus un citas interesantas preces. Tāpat aicinām brīvdabas pasākumam pievienoties izbraukuma ēdināšanas tirgotājus, kas dos iespēju apmeklētājiem nobaudīt zivju ēdienus un delikateses.

Dalības maksa tirdziņā noteikta:

  • vienas tirdzniecības vietas (viena tekošā metra) noma dienā ir 12,00 EUR un PVN 21%.

Tirdziņa norises laikā apmeklētāji un tirgotāji tiks iepriecināti ar muzikālo pavadījumu un izklaidējošām aktivitātēm.

Visus interesentus savus pieteikumus aicinām sūtīt iesniegumu apstrādes speciālistei Ingai Kalvānei uz inga.kalvane@rct.lv, norādot tirgotāja nosaukumu, vienoto reģistrācijas numuru, juridisko adresi, vēlamo tirdzniecības vietu skaitu (metri) un e-pastu, uz kuru tiks nosūtīts rēķins.

Ar tirdzniecības vietu plānu variet iepazīties šeit.

FacebookPinterestWhatsAppEmailPrintFriendlyDalīties
[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *