08 Jūn 2016

Bodite.lv stāsts: no pastāvīgiem Centrāltirgus pircējiem par tirgotājiem

Nav komentāru

Kopš Lieldienām Centrāltirgus sakņu paviljona tirgotāju pulkam pievienojies Bodite.lv stends. Tajā uzņēmēja, portāla bonappetit.lv recepšu autore un ēdienu fotogrāfe Viktorija Puķe piedāvā ne vien Centrāltirgus klāstā iepriekš neredzētus produktus, bet arī jaunu pakalpojumu – interneta veikalu, kurā iegādājami produkti no Rīgas Centrāltirgus. Tā ir lieliska iespēja tiem rīdziniekiem, kam darba laiks vai ģeogrāfiskā atrašanās vieta neļauj pašiem iepirkties Centrāltirgū. Tagad produktus iespējams pasūtīt mājas lapā www.bodite.lv un saņemt sev ērtā laikā stendā sakņu paviljonā vai arī ar piegādi uz mājām.

Kā jūs nonācāt līdz šādai uzņēmējdarbības idejai?

Kopš dzīvojam Rīgā, jau gadus septiņus iepērkamies Rīgas Centrāltirgū. Agrāk veidoju blogu, kas laika gaitā pārauga recepšu portālā bonappetit.lv. Tajā piedāvājam pašu radītas un pārbaudītas receptes. Turklāt mana nodarbošanās ir saistīta ar ēdienu – izstradāju receptes, kā arī radu ēdienu fotogrāfijas. Savulaik sadarbojos ar Latvijā strādājošu lielveikalu ķēdi – veidoju receptes un fotogrāfijas veikala vajadzībām. Tomēr pēc produktiem receptēm un bildēm vienmēr nācu tieši uz Centrāltirgu. Tādēļ, ka šeit ir plaša izvēle un kvalitatīvi produkti, turklāt vietējie produkti nodrošina tiešo kontaktu ar tirgotāju, kas man ir ļoti svarīgi.

Bodīte.lv bija likumsakarīgs nākamais solis – piedāvāt mūsu recepšu cienītājiem tās pagatavot no produktiem, par kuru kvalitāti un garšu esam pārliecinājušies gadu garumā.

Kas būs jūsu produkcija?

Pirmkārt, tie būs produkti, kas ir nopērkami Rīgas Centrāltirgū. Izmantojot izdevību, vēlos vērsties pie Centrāltirgū strādājošajiem zemniekiem un saimniekiem ar ziņu, ka mēs esam atvērti sadarbībai. Mēs neplānojam ievest lētāku produkciju no vairumtirdzniecības bāzēm un konkurēt. Gluži pretēji – mēs vēlamies piedāvāt jaunu veidu, kā pircējiem tikt pie Centrāltirgū piedāvātajiem labumiem. Tāpat esam atvērti pircēju ierosinājumiem par īpašiem produktiem, kurus labprāt gribētu iegādāties mūsu stendā.

Papildus centīsimies piedāvāt arī mazo Latvijas uzņēmēju produkciju, kuru ražošanas apjomi nav gana lieli, lai nodrošinātu lielveikalu pieprasījumu, bet produkti ir tā vērti, lai nonāktu līdz pircējiem. Jau šobrīd piedāvājam griķu miltus, svaigi spiestas sulas, “Ragāres” garšvielas un sausās zupas,  kaņepju tēju, “Absoluts ĒD” zaļumus un dārzeņu pulverus, kā arī dabīgās sulas no Latgales zemnieku saimniecības “Eži”. CV 20 6 lpp tuvplani (2)Par sulām mums ir īpašs stāsts. Tās pircēji var nobaudīt tepat sakņu paviljonā no īpašiem, pat ekskluzīviem sulu konusiem, kādi padomju laikos bija gastronomos. Izskatās, ka tie ir vienīgie Latvijā. Lai tos atrastu, ņēmām talkā internetu, sociālos tīklus; beigu beigās kā pēdējo cerību sazvanījām Latvijas Radio “Radio tirgu”. Atsaucās kungs no Saldus puses, kas savulaik bija iznomājis istabu ciema veikala pārdevējai un izrādījās, ka starp bēniņos atstātajām mantām bija arī šie divi sulu konusi, kas saglabājušies izcilā kvalitātē ar visām oriģinālajām alumīnija detaļām.

Kādus pakalpojumus piedāvāsiet pircējiem?

Pircējiem tiek piedāvāti divi pakalpojumi – produktu komplektēšana un piegāde. Pašlaik vēl esam darba procesā, lai padarītu apmaksas procesu tik ērtu, kā esam iecerējuši, bet jau šobrīd mūsu mājaslapā iespējams veikt pasūtījumus. Pircējiem jādodas uz mūsu mājaslapu www.bodite.lv. Ar peles klikšķi jāsaliek virtuālajā grozā izvēlētie produkti. Summa tiks automātiski aprēķināta un pircējs uz e-pastu saņems rēķinu. Pasūtījumu iespējams veikt arī pa telefonu 25555585. Ja produktus plānots saņemt noteiktā laikā Bodīte.lv stendā, tad maksa par produktu komplektēšanu ir tikai Eur 1,80. Savukārt piegāde Rīgas robežās tiek nodrošināta nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas, un šī pakalpojuma cena ir Eur 5,00. Pastāvīgajiem klientiem plānojam piedāvāt atlaides piegādes un komplektēšanas maksai.

Kā pircējiem zināt, ka viņi saņems labākos produktus?

Pirmkārt, tā ir mūsu sadarbība ar konkrētiem tirgotājiem, kas paredz abpusēji ieinteresētu sadarbību ilgtermiņā. Mēs labprāt popularizēsim konkrētos saimniekus vai tirgotājus, no kā ņemam vienu vai otru produktu. Noteikti sadarbībai uzrunāsim gadu gaitā iecienītos tirgotājus, kas ir pierādījuši savu produktu kvalitāti. Pircēji var būt droši, ka ikvienu produktu izvēlēsimies kā pašu galdam.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sīkdatņu iestatījumi
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Pieņemt sīkdatnes
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Apstiprināt sīkdatnes