TV Garšīgi dzīvojam

Jaunākais TV | Viesi | Receptes | Raidījuma vadītājs | Foto | Raidījumi

No 2013.gada 29. septembra un turpmāk svētdienu rītos plkst. 9.25 kanālā TV3 varēsit sekot līdzi nedaudz atšķirīgiem, tomēr tikpat aizraujošiem Latvijas garšas meklējumiem – jaunajam kulinārijas raidījumam ”Garšīgi dzīvojam”, kas top sadarbībā ar Rīgas Centrāltirgu. To vadīs diriģents un gardēdis Jānis Ozols.

Atšķirībā no citiem, šis kulinārijas raidījums arī top Rīgas Centrāltirgū, kur sakņu paviljonā ir iekārtota ”Garšīgi dzīvojam” studija. Tajā raidījuma vadītāja Jāņa Ozola aicināts, katru reizi saimniekos kāds sabiedrībā pazīstams cilvēks. Taču, pirms ķerties pie nažiem un pannām, viņš ”Garšīgi dzīvojam” skatītājus vedīs nelielā izzinošā ceļojumā pie Centrāltirgus stendiem, meklējot un, protams, atrodot pašus labākos, pašus svaigākos un pašus iecienītākos Latvijas produktus, ko pārvērst neatkārtojamā garšas piedzīvojumā.

Pircējiem lieti noderēs jauns skats uz ierasto

Ja gribi patiesi iepazīt kādu zemi, sāc ar tirgu – tā ir viena no svarīgākajām pieredzējušu ceļotāju mācībām. Tāpēc ar katru gadu Rīgas Centrāltirgu apmeklē arvien vairāk tūristu, tā gūstot priekšstatu ne tikai par to, ko cilvēki Latvijā ēd, bet arī par to, kā dzīvo, un ir patīkami pārsteigti par milzīgo daudzpusību piedāvājumā.

Mums, vietējiem, Centrāltirgus ir pašsaprotama iepirkšanās vieta – tāds šajā vietā ir bijis vienmēr, un maz ir tādu rīdzinieku, kas tirgū neiegrieztos kaut tikai pirms Ziemassvētkiem vai uz pirmajām zemenēm. Bet Centrāltirgus mainās! Gaumīgākas kļūst nojumes, tīrāki celiņi starp letēm un mainās arī zemnieku un mājražotāju piedāvātie produkti un attieksme. Tāpēc arī pircējiem lieti noderēs jauns skats uz ierasto un pierasto.

Katrs raidījuma ”Garšīgi dzīvojam” viesis savā ziņā būs ceļotājs – viņš sekos labāko sezonas produktu meklējumiem un garšu daudzveidībai, lūkos pēc godprātīgākajiem un laipnākajiem pārdevējiem un mēģinās sadzirdēt patiesos tirgus stāstus, jo, kā zināms, tie ir tik būtiski ēdiena garšai.

Rīgas Centrāltirgus kulinārijas raidījumu ”Garšīgi dzīvojam” vadīs diriģents, kādreiz populārās grupas ”Cosmos” dalībnieks Jānis Ozols, kurš ir gardēdis un pat gastronomijas blogeris.

Katrs raidījuma viesis būs ceļotājs – viņš sekos labāko sezonas produktu meklējumiem

Jānis Ozols katrā raidījumā ”Garšīgi dzīvojam” studijā uz maltītes gatavošanu aicinās kādu sabiedrībā populāru cilvēku – gardēdi un Latvijas garšas topošo ekspertu, lai kopā gatavotu vairākus vienkāršus un garšīgus ēdienus no Rīgas Centrāltirgū nopirktajiem produktiem, aprunātos par garšas baudām un iedvesmotu skatītājus pievienoties gardo recepšu brālībai.

Neaizmirstiet nolikt pa rokai kulinārajiem pierakstiem paredzētu kladīti un zīmuli! Tiekamies pie ekrāniem 29. septembrī plkst. 9.25 TV3 un pēc tam – Rīgas Centrāltirgū!

 

Sīkdatņu iestatījumi
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Pieņemt sīkdatnes
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Apstiprināt sīkdatnes