16 Mai 2017

Projekta “Apskrien Latviju” galvenais varonis Dins Vecāns ciemojās Rīgas Centrāltirgū

Nav komentāru

Šodien, divas dienas pirms gaidāmā starta, Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs un Mārketinga un komunikācijas daļas vadītājs Aleksandrs Šuņins iepazīstina sportistu Dinu Vecānu ar plašo sezonas produktu sortimentu, lai iegādātos visu nepieciešamo veiksmīgai “Apskrien Latviju” projekta īstenošanai.

IMG_0542

“Apskrien Latviju” ir unikāls projekts, kura idejas autors ir skriešanas entuziasts Dins Vecāns. Projekta ietvaros Dins 18.maijā uzsāks 18 dienu garu izturības skrējienu apkārt Latvijai, viesojoties skaistākajās un neparastākajās vietās. Ar šīs idejas palīdzību Dins vēlas pievērst sabiedrības uzmanību un iedvesmot ikvienu ticēt saviem mērķiem un spējām.

Kopumā ir plānots, šķērsot 43 Latvijas novadus, veicot 1836 km garu distanci apkārt visai Latvijai.

RCT_outline of Latvia

Savukārt, AS “Rīgas Centrāltirgus”, atbalstot Dina iniciatīvu, nodrošina jaunieti ar projekta īstenošanas laikā nepieciešamo pārtiku – svaigu, veselīgu un sabalansētu produktu klāstu, kas palīdzēs atjaunot enerģiju un dos spēku.

IMG_0920

Projekts “Apskrien Latviju” tiek realizēts kopā ar Ghetto Games un fondu “1836”, kurš 2015.gadā uzsāka īstenot projektu “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju”, ar mērķi izveidot vienojošu 1836 km garu tūrisma ceļu apkārt Latvijai.

Aktuālai informācijai par projektu varat sekot šeit:

www.facebook.com/runAroundLatvia/

www.instagram.com/dinsvecans/

Uz tikšanos krāsainākajā vietā pilsētā!

PrintEmailFacebookTwitterLinkedInGoogle+PinterestPocket
[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *