27 Sep 2019

Rīgas Centrāltirgus kļuvis pieejamāks iedzīvotājiem ar kustību traucējumiem

Nav komentāru

Ņemot vērā iedzīvotāju iebildumus, Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljons tagad padarīts pieejamāks cilvēkiem ar kustību traucējumiem un ērtāks pārdevējiem.

Medijos tika vēstīts, ka pēc paviljona rekonstrukcijas īpaši apgrūtināta iepirkšanās ir mazāka auguma iedzīvotājiem un cilvēkiem ratiņkrēslos, jo paviljonā tika izveidotas pārāk augstas letes. “Personu ar invaliditāti nevalstisko organizāciju konsultatīvajā padomē” šis jautājums tika skatīts pavasarī un tika nolemts lūgt Rīgas Centrāltirgu rast risinājumu šai problēmai.

Rīgas Centrāltirgus pārstāvji padomi informēja, ka tagad ir veikti uzlabojumi – pie katras saliņas uzstādīts atsevišķs plaukts, kur iespējama preču saņemšana un norēķināšanās, kā arī uzstādītas informatīvās zīmes par šādu iespēju. Tāpat Centrāltirgus pārstāvji solīja, ka nākamo paviljonu rekonstrukcijas laikā šādas kļūdas netiks pieļautas un tiks paredzēti uzlabojumi vides pieejamības nodrošināšanai, piemēram, Zivju paviljonā būs lifts nokļūšanai uz otro stāvu. Tāpat tirgus teritorijā plānots uzbūvēt jaunu, modernu tualeti, kas būs piemērota arī iedzīvotājiem ratiņkrēslos.

Informāciju par attīstību un plānotajiem projektiem meklējiet arī Rīgas Centrāltirgus sociālo tīklu profilos!

Patīkamu un ērtu iepirkšanos!

FacebookPinterestWhatsAppEmailPrintFriendlyDalīties
[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *