08 Mai 2014

„Saimes galds” arī Centrāltirgus gaļas paviljonā

Nav komentāru

Rīgas Centrāltirgus gaļas paviljonā nesen atvērta lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „Saime” tirdzniecības vieta “Saimes galds”, kurā iespējams iegādāties dažādus Latvijā ražotus produktus.

saimes_galds_raksts_2Pēdējā laikā vairāk un vairāk cilvēku izturas ar lielāku interesi pret pašmājās ražotiem produktiem, novērtējot to kvalitāti un atbalstot vietējos ražotājus.

Projekts „Saimes galds” tiek īstenots, lai atbalstītu un attīstītu Latvijas ražotājus, kā arī, lai dotu iespēju patērētājam iegādāties ekoloģiskus, garšīgus un svaigus Latvijas ražotāju lauku labumus. LPKS „Saime” mērķis ir apvienot Latvijas ražotājus un saimniecības, lai ar lepnumu prezentētu visu vietējo produktu klāstu. Projektu atbalsta Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome un Zemnieku Saeima.

Šāds projekts jau veiksmīgi darbojas Lietuvā. LPKS „Saime” biedri ir Latvijas nozīmīgākie lauksaimniecības tirgus spēlētāji: z/s „Vecsiljāņi”, SIA „Āma”, SIA „ Jo Live”, SIA „Meduslācis”, SIA „Snifs”, z/s „Veckūkuri”, z/s „ Kalna smīdes”, LPKS „Zaļais grozs”, SIA „Finansos”, z/s „Rūķīšu tēja”, z/s „Mucenieki”, SIA „GC Grand”, SIA „ Evi Jo”, z/s „Rasas”, SIA „Mājas gardums”, a/s „ Balvu maiznieks”, SIA „Dimdiņi”, SIA „Rosība”, PLPKS „Dundaga” un SIA „Ric Berry”.

saimes_galds_raksts_3Gaļas paviljona „Saimes galds” stendā var iegādāties olas, „Dundagas” piena produktus”, maizi, dārzeņu konservus, marinējumus un skābējumus, veselīgas mērces, piena un skābpiena produktus, sierus un gardus piena produktu desertus, dabīgas sulas, tējas ļoti plašā izvēlē, kā arī sieru un kūpinātu gaļu un saldumus. Stendā pieejami arī inovatīvi produkti – šķiedrvielas ar ogu garšu, kā arī linsēklas un to maisījumi. Domāts arī par īpašāku piedāvājumu: SIA „Mājas gardums” produktu klāstā ir jogurts bez laktozes, bet a/s „Balvu maiznieks” ražo maizi, kurai klāt nav cukurs, un arī z/s „Rūķīšu tēja” piedāvā sulas bez cukura.

„Saimes galds” tirdzniecības vietā plašā izvēlē piedāvāti gardi un ekoloģiski lauku labumi, nodrošinot to pieejamību arī tiem pircējiem, kuri reti var izrauties ārpus Rīgas, taču ir vēlme iegādāties savai ikdienai svaigus un kvalitatīvus produktus. Mēs vēlamies dot cilvēkiem iespēju izdarīt izvēli par labu Latvijas precei un atbalstīt savus – Latvijas ražotājus,” stāsta Ilona Karzubova, LPKS „Saime” izpilddirektora pienākumu izpildītāja.

Centrāltirgus ir vieta, kur jākoncentrējas Latvijā ražotajiem un audzētajiem produktiem, sniedzot iespēju rīdziniekiem regulāri iegādāties kvalitatīvam un veselīgam uzturam nepieciešamo.

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sīkdatņu iestatījumi
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Pieņemt sīkdatnes
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Apstiprināt sīkdatnes