Šonedēļ raidījumā “Garšīgi dzīvojam” viesosies Andris Bulis
Raidījuma “Garšīgi dzīvojam” veidotājiem izdevies tas, ko nevienam citam kulinārijas raidījumam, atklāj aktieris Andris Bulis. Daudzajiem citiem aicinājumiem piedalīties raidījumā, kurā viņam būtu jāgatavo ēst, aktieris atteicis bez lielas domāšanas.
“Raidījuma vadītājs Jānis Ozols teica, ka man nav jāmāk gatavot, vienīgi jāpalīdz viņam, tikai tāpēc piekritu,” smaidot atklāj aktieris. Viņš atzīst, ka kulinārija nav viņa stiprā puse, tāpēc nebūtu korekti izrādīties kā ēst gatavošanas meistaram.
“Tad, kad atbraucu uz Rīgu studēt, kopmītnē dzīvojot, nācās taisīt sev ēst. Makaronus māku pagatavot daudzos dažādos veidos,” stāsta aktieris. Tomēr nevienā no raidījumā gatavotajiem ēdieniem makaronu nebija, un šarmantais aktieris ne tikai apguva četras jaunas receptes, bet arī pārliecinājās – gatavojot ar raidījumu “Garšīgi dzīvojam” un tā vadītāju Jāni Ozolu, ikkatrs viegli var pagatavot gardu maltīti.
Šo svētdien Andris Bulis kopā ar Jāni Ozolu gatavos trīs gardus ēdienus: dārzeņu biezeņzupu, maizītes ar malto gaļu, doradu (zeltaino jūras karūsu) uz sīpoliem, kā arī melleņu dzērienu brokastu galdam.
Ko un kā gatavoja Jānis Ozols kopā ar Andri Buli un cik labs pavāra māceklis no viņa iznāca, uzzināsiet šo svētdien, 9. martā, TV3 pulksten 9.25 no rīta vai atkārtojumu Rīgas Centrāltirgus mājaslapā. Pēc raidījuma ēdienu receptes katru svētdienu publicētas Rīgas Centrāltirgus mājaslapā, “Garšīgi dzīvojam” recepšu sadaļā.