24 Apr 2017

Tiesā atsaukta prasība pret AS “Rīgas Centrāltirgus” par apakšnomas līguma uzteikumu Centrāltirgus Slēgtajā teritorijā

Nav komentāru

Bijušais Rīgas Centrāltirgus Slēgtās teritorijas apakšnomnieks SIA „MERCADOS” iesniedzis šķīrējtiesā prasības atsaukumu, atzīstot Apakšnomas līguma izbeigšanas pamatotību. Pēc Apakšnomas līguma izbeigšanas bijušais Rīgas Centrāltirgus Slēgtās teritorijas apakšnomnieks uzsāka tiesvedību šķīrējtiesā pret AS “Rīgas Centrāltirgus” par apakšnomas līguma uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu.

Šobrīd vēl turpinās tiesvedība AS “Rīgas Centrāltirgus” prasībā pret SIA “MERCADOS” par parāda piedziņu. SIA “MERCADOS” parādsaistības Rīgas Centrāltirgum ir vairāk kā EUR 180 000,- (viens simts astoņdesmit tūkstoši euro).

Pēc Apakšnomas līguma beigām AS “Rīgas Centrāltirgus” atbilstoši Apakšnomas līguma noteikumiem pārņēma tirgus Slēgto teritoriju, kā arī tajā uzceltās būves un veiktos ieguldījumus. Šobrīd tirgus teritorijā tiek veikti iepriekš plānoti sakārtošanas un labiekārtošanas darbi. Uzsāktos teritorijas sakārtošanas un labiekārtošanas darbus paredzēts paveikt maija sākumā.

Līdz 20.04.2017. visi Slēgtās teritorijas tirgotāji ir noslēguši apakšnomas līgumus ar AS “Rīgas Centrāltirgus” par tirdzniecības vietu izmantošanu un uzsākuši tirdzniecību tirgus Slēgtajā teritorijā

Papildu informācija:
Mārketinga un komunikācijas daļa
AS “Rīgas Centrāltirgus”
Nēģu iela 7, Rīga, LV-1050
Mob. tālr. +371 28343072
www.rct.lv

PrintEmailFacebookTwitterLinkedInGoogle+PinterestPocket
[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *