10 Dec 2021

Ziemassvētku noskaņas vakari Rīgas Centrāltirgū

Nav komentāru

Aicinām tirgotājus piedalīties Ziemassvētku sajūtas radīšanā Rīgā!

No 16. decembra vakaros līdz plkst. 21.00 rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespējams baudīt Ziemassvētku noskaņas Rīgas Centrāltirgus āra teritorijā.

Lai tirgus apmeklētājiem radītu Ziemassvētku sajūtu un dotu iespēju iegādāties vietējo amatnieku un mājražotāju radītas dāvanas, aicinām tirgotājus un ēdinātājus pieteikties uz tirdzniecības vietām Centrāltirgus āra teritorijā uz Prāgas ielas, kas, mūzikas pieskandināta, mirdzēs svētku gaismās.

Tirgotājiem iespējams pieteikties tirdzniecības veikšanai laikā:

  • no plkst. 8.00 līdz plkst.18.00;
  • no plkst. 8.00 līdz plkst.21.00;
  • no plkst. 18.00 līdz plkst.21.00.

Tirdzniecības vietu cenrādis un tirdzniecības vietu plāns.

Lai pieteiktos tirdzniecības vietai, jāaizpilda iesniegums (juridiskai un fiziskai personai, kas veic saimniecisko darbību), iesniegums (fiziskai personai., kas neveic saimnienicisku darbību) tas elektroniski jāparaksta un jānosūta uz e-pasta adresi vladimirs.kazarinovs@rct.lv vai jāiesniedz klātienē Nēģu ielā 7. Rīgas Centrāltirgus tirdzniecības vietu koordinators pēc iesnieguma saņemšanas sazināsies ar tirgotāju, lai precizētu un reģistrētu tirdzniecības vietu. Apmaksu par tirdzniecības vietu var veikt, uzsākot tirdzniecību.

Atgādinām, ka alkohola tirdzniecībai nepieciešams papildu saskaņojums. Pēc tirdzniecības vietas reģistrācijas, jāiesniedz brīvas formas iesniegums Rīgas domes Apkaimju iedzīvotāju centram, tajā norādot:

  • komersanta nosaukumu, reģistrācijas numuru, kontaktpersonas tālruņa numuru, e-pasta adresi;
  • SIA “Rīgas Centrāltirgus” piešķirtās tirdzniecības vietas numuru;
  • termiņu, uz kādu komersants vēlas saņemt atļauju;
  • alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības vietas darba laiku;
  • norādi, ja plānots realizēt alkoholiskos dzērienus, kuros spirta daudzums pārsniedz 15 tilpuma procentus.

Iesniegumu var iesniegt ar drošu elektronisko parakstu parakstītu nosūtot uz e-pastu aic@riga.lv vai iesniedzot klātienē kādā no AIC klientu centriem Brīvības ielā 49/53, Daugavpils ielā 31, Gobas ielā 6a, Ieriķu ielā 43a, Eduarda Smiļģa ielā 46, iepriekš piesakot vizīti pa tālruni 80000800.

Svarīgi! Centrāltirgus āra teritorija darbojas “sarkanajā režīmā”, un gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem tirgus teritorijā jālieto sejas aizsargmaskas. Ēdienus drīkst tirgot tikai līdzņemšanai.

Sīkāka informācija par tirdzniecību:

SIA “Rīgas Centrāltirgus”

Tirdzniecības organizēšanas nodaļas vadītājs

Vladimirs Kazarinovs,

vladimirs.kazarinovs@rct.lv

+371 27834400.

 

 

[augšup]

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sīkdatņu iestatījumi
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Pieņemt sīkdatnes
Lietojot šo mājas lapu vai noklikšķinot uz "Pieņemt sīkdatnes", jūs piekrītat šī resursa un trešo pušu sīkdatņu glabāšanai jūsu ierīcē. Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu izveidošanas jūsu ierīcē - izmantojot "Sīkdatņu iestatījumos" pogu "Atteikties no sīkdatnēm".
Sīkdatņu politika
Sīkdatņu iestatījumi
Apstiprināt sīkdatnes